Minust

Tere! Mina olen Annika- täiesti tavaline Eesti päritolu neiu, kes nüüdseks küll juba 172cm pikk ja 28-aastat vana on, aga vahel ennast endiselt väikse tüdrukuna tunneb.

Olles terve elu linnas elanud, kolisin 2016. aastal maale. Sellest hetkest kulus tööle jõudmiseks kümne minuti asemel poolteist tundi. Kui välja arvata jahedad talveõhtud vanas majas, oli maal tunduvalt mõnusam kui linnas.
2017. aastal asusin taas õppima, seekord infosüsteemide analüüsi toonasesse Eesti Infotehnoloogia Kolldežisse. Ja siis ostsin auto ning 3h asemel kulus mul transpordile nüüd kõigest 1,5h! Täiskohaga töö ning kool võtsid kogu mu aja, sinna juurde sport ja eraelu ning kella poole kuuest hommikul kuni poole kaheteistkümneni õhtul olid mu päevad sisustatud.

12.juulil 2018. aastal minu elu muutus. Meie perre sündis pisike poiss. Olime nüüd kolmekesi- mina, härra R ja Juurikas (nii kutsusime poissi, kui ta veel kõhus oli). Lisaks kahejalgsetele elab meiega ühes ka üks neljajalgne toller (koer) nimega Nööp. Seega on meid kolm ja pool.

Ühtäkki oligi Spordiplikast saanud sportiv ema. Maailm oli saanud uue tähenduse ning elu päeva pealt segamini löödud. Korraga oli ülesandeid palju rohkem kui varem.
Püüna sellest väiksest mehehakatisest haritud inimest kasvatada, koeral tuju rõõmsana hoida, lapse ja mehe kõrvalt karjääri teha ning tagatipuks maja ära renoveerida!

Sport ja toitumine on minu suurimad kired ning seetõttu läbisin 2018. aastal ka Precision Nutrition Level 1 koolituse ning olen nüüd ametlikult toitumisnõustaja – armastan seda tööd ja loodan ka tulevikus selles vallas töötada.

Kõigest sellest pajatan ka oma blogis ning jagan teiega nii rõõmu kui muret!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.