Nostalgia ehk kuidas käisid asjad 7-8 aastat tagasi

Tuulasin oma sahtlites ja leidsin palju põnevat kraami. Ei tea, miks ma sellised asjad alles hoidsin, aga tuleb tõdeda, et praegu on küll tore vaadata ja meenutada. Jagan paari huvitavamat pala teiega ka, siin nad on:

Aasta siis oli 2006:

DSC00265
DSC00269
U16 tüdrukute korvpalli koondis.
Mängijate vanematele saadeti koju ilusad kutsed, et nad ikka oma võsukesi toetama tuleks ja saal tühi poleks. Vägev! Tol ajal veel internett nii levinud polnud ja asju aeti ikka kirja teel. Koondise nimekiri igaks võistluseks saadeti postiga. Kujutate ette, mis tunne oli postkastist EKLi templiga kiri leida ja ümbriku seest kandidaatide nimekirja lugeda – olid ajad!

Kuigi ajad olid veidi teised ja vanus veidi väiksem, polnud kogunemisi kindlasti vähem, pigem vastupidi. Meil olid agarad treenerid, kes vist tahtsid kogu oma vaba aja meiega veeta. Jah, mäletan tõesti, et laagreid oli meil palju:

DSC00270
Ja päevakava tihem kui praegu naistekoondisel. Nad vist arvasid, et oleme väsimatud!
Laagris oli päevas 4 trenni: hommik algas enamasti kerge jooksuga, siis sai süüa, edasi juba 1,5h kossutrenni ja 0.5h jõudu, hüppenööri ja venitusi, lõuna, sama trenn uuesti ja õhtune pooletunnine viskamine ja bassein. Karta oli, et öörahu rikkumiseks polnud kellelgi enam jaksu, magasime nagu notid.

DSC00272
Kahju, et kirjatuvi tänapäeval nii harva käib – need ajad olid toredad, oli, mida oodata!

Muide, suutsin täna oma pikaaegse hirmu ületada – kätelseisu ära teha. Mõned head aastad tagasi maandusin kätel seistes kaelale ja pärast seda enam ei julgenud. Täna joogat tehes ja videosid vaadates tekkis tahtmine uuesti proovida. Esimesed katsed lõin araks, jätsin pooleli. Poole tunni pärast proovisin uuesti ja – ära tegin! Praegu on rind kummis ja enda üle väga uuhke!

Autor: annikapajupuu

Biohacking - always trying new things to optimize my health

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.