Piip-piip-piiiiiiiiiiiiiiiiiiiip..

Trenn algas 19:30 jõu osaga. Käes on plahvatusliku jõu periood, mis tähendab, et kava sisaldab palju meie “lemmikuid” hüppeid. Juba teise seeria ajal olid jalad pehmed, kokku oli 6 seeriat :S. Pärast ootas ees 12min hüppenööri ja lõpus tasakaal füsiopallil – erinevad trikid põlvili ning pallil püsti seismine+kükid. Jõu osa lõppedes vahetasime riided ning liikusime õue.Kerge soojendus ja hakkaski pihta- meie teine “lemmik” jojo/piiptest.(Kes tahab teada, mis see test endast kujutab..)

Piiip, piip, piiip.. ning sekka ähkimist ja puhkimist. Jooksu keskel sain aru, et olin valed retuusid jalga pannud – venna noorusajast, kui ta veel kleenuke poiss oli. Nüüd soonis värvel korralikult alakõhtu ning tulemuseks oli kõhuvalu.
Vaikselt hakkasid kaaslased kõrvalt ära väsima.. lõpuks olime kahekesi. Hapnikku oleks nagu piisavalt, aga jalad olid jõutrennist läbi (nii teisipäevasest ringtreeningust kui tänasest hüpetest) ja ei liikunud nii nagu oleks tahtnud. Tunne kõhus polnud ka kuigi hea- olin toiduvalikuga pange pannud (moraal: ära katseta uusi toite enne testimisi!). 

Resultaat oleks võinud parem olla, kõigil. Lõpetasin küll teisena, aga kahtlen, et eelmise aasta tulemuse üle jooksin, täna lihtsalt polnud seda minekut. Vale kuufaas?!:D
Okei, mis ma siin ikka õigustan ennast.. vorm pole lihtsalt nii hea veel ja ongi kogu moos. Tuleb edasi töötada. Lõppude lõpuks määravad tulemuse ikkagi pisiasjad – täisväärtuslik toit, treeningu ja puhkuse õige tasakaal, emotsioon.. Järgmine kord olen targem ja tugevam!

(Kuigi parem oleks, kui seda järgmist korda ei tulekski. See on tõesti üks rõvedamaid jookse, mis välja on mõeldud! Do not try this at home!) 😀

Autor: annikapajupuu

Biohacking - always trying new things to optimize my health

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.