Puhkepäevad.

Nädalavahetus on trennivaba, kaks puhkepäeva järjest. Peaks ju kehale hästi mõjuma?! Tegelikkuses ärkasin täna hommikul ohatisega (või selle “eellasega” – kiputs ja valu) ning nohuse ninaga. Nõrgenenud immuunsussüsteem annab endast teada just puhkepäevadel. Muul ajal pole aega nina nuusata ja kuuma teed juua?! Trenni ja tööpäevadel olen terve nagu purikas. Veider, aga tõsi. Haigeks jäämist, mõtlen just palavikku ja sellega kaasnevat, ma ei karda – seda pole mul vist oma kümme aastat olnud. Perearsti külastasin viimati umbes sama kauges minevikus. Aga isegi tilkuv mõjutab oluliselt enesetunnet ja trennitegemist, mistõttu tuleb probleem juba eos kõrvalda! Loodan, et saun ja sidrunitee toovad uue hingamise..

Täna sai uueks semestriks ained ära deklareeritud. Kokku tuli 36EAP’d, päris hirmutav suurus, kui arvestada fakti, et ma õpin kaugõppes ja töö+trennid tuleb ka kusagile mahutada..

Juba nädal aega oli vasaku reie tagakülg “kinni” ja väsinud.. Laupäeval tegin ligi kaks tundi erinevaid venitusi, rullimisi ning määrisin õhtul jalad veel Blue Hors Hot & Cool geeliga kokku (olen hobuse aastal sündinud, seega on nende toodete kasutamine igati loogiline :D) ning tõmbasin ööseks jalga ka vanadest kedradest tehtud säärised (pildil).  Hommikul ärgates olid pinged ja väsimus jalgadest täielikult haihtunud.
jaladImeline kooslus käepäraste vahenditega. Täna plaanin veel natuke rullida, aga seekord katsetan kodus leiduvat taignarulli! 🙂

Autor: annikapajupuu

Biohacking - always trying new things to optimize my health

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.